از طریق تلگرام با ما تماس بگیرید. ithenticateone@

خانه » سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا شما با نرم افزار یا سایت خاصی بررسی سرقت ادبی را انجام می دهید؟ بله، ما با سایت ithenticate.com متن های انگلیسی شما را بررسی خواهیم کرد. این سایت معتبر ترین سایتی است که سردبیران مجلات الزویر، تیلور، اشپرینگر، نیچرو… از آن استفاده می کنند.
  2. آیا امکان بررسی سرقت ادبی (plagiarism) متن فارسی هم وجود دارد؟  این سایت فقط برای متن های انگلیسی می باشد.
  3. آیا این اسکن شامل پارافریز (رفـع plagiarism) هم می شود؟ خیر، سایت آیتنتیکیت وان فقط برای شما گزارش جامعی از سرقت ادبی ارسال خواهد کرد.
  4. آیا برای بررسی مجدد میبایست اعتبار جدید خریداری شود؟ بله هر مرتبه بررسی سرقت ادبی باید اعتبار خرید.
  5. چگونه بررسی سرقت ادبی انجام میشود؟ ابتدا شما در سایت ثبت نام کرده و بسته به متن سطح اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از عضویت در سایت مقاله خود را آپلود و منتظر نتیجه بررسی خواهید ماند.
  6.  بعد از خرید اعتبار نمی توانم وارد سایت شوم؟ بعضی مواقع به دلیل ترافیک دروازه پرداخت بانکی این اتفاق پیش می آید و با ادمین سایت تماس بگیرید تا مشکلتان رفع گردد.
  7. چه فرمتی باید متن یا مقاله را برای سرقت ادبی آماده کرد؟ شما می توانید به فرمت  دلخواه word یا pdf متن یا مقاله  خود را اماده کنید و حتما قبل از ارسال تعداد کلمات را چک کنید.
  8. آیا برای مقاله نیازی به رفرنس یا اشکال می باشد؟ خیر، بررسی سرقت ادبی شامل بخش رفرنس ، اشکال نمی باشد و نیازی به ارسال نیست.