از طریق تلگرام با ما تماس بگیرید. ithenticateone@

خانه » تشخیص سرقت ادبی مقاله – سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله – سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله توسط سایت آی تنتیکیت وان برای اساتید و دانشجویان و محققین راه اندازی شده است. تشخیص سرقت ادبی مقاله در سایت ما به وسیله سایت اصلی یعنی ithenticate.com صورت می پذیرد و نتیجه تشخیص سرقت ادبی مقاله بصورت یک فایل pdf با گزارش های آماری برای شما ارسال می شود. در این گزارش آماری سطر به سطر مقاله تو سط سایت ithenticate بررسی شده و قسمت های دارای plagiarism مقاله شما هایلایت شده و با لینک رفرنس متن دارای تشابه برای شما ارسال می شود.

یکی از مطمئن ترین سایت ها برای تشخیص سرقت ادبی مقاله سایت ithenticate.com هست که با هزینه 100 دلاری هر مقاله شما را بررسی می کند. اما در حال حاضر همین خدمات توسط سایت ما ارائه می شود و دارای تخفیف بیش از 95 درصد است شاید سوالی که برای شما پیش بیایید چطور ممکن است این همه تخفیف؟ سایت ما به دلیل داشتن اکانت کاربری انبوه از تخفیف بالایی استفاده می کند. سیاست سایت مذکور برای اکانت های کاربری  انبوه دارای تخفیف زیاد است.

حتما قبل از فرستادن مقاله خود برای مجلات از سرویس تشخیص سرقت ادبی مقاله استفاده کنید تا از داشتن سرقت ادبی مقاله جلوگیری کنید. در ضمن سایت ما اگر مقاله شما داری سرقت ادبی باشد می توانید با درخواست ددن و هزینه اندکی آن را رفع خواهیم کرد.

پس همین امروز از سرویس تشخیص سرقت ادبی مقاله سایت ما استفاده کنید و مقاله خود را از نظر سرقت ادبی و علمی بررسی کنید. بررسی سرقت ادبی مقاله امروزه توسط مجلات مهم چون الزویر ، اشپرینگر ، آی تریپلی، نیچر ، وایلی و … مورد استفاده قرار می گیرد و حتما سردبیر این مجلات مقاله شما را قبل از ارسال ب چرخه داوری با ان بررسی می کنند و در صورت داشتن سرقت ادبی مقاله شما را بدون تعارف ریجکت خواهند کرد، پس همین امروز برای تشخیص سرقت ادبی مقاله خود اقدام کنید.